WSPARCIE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

Do głównych usług oferowanych przez nasze biuro rachunkowe w Gdańsku, należą całościowa i niezawodna obsługa kadrowo-płacowa, doradztwo finansowe, a także obsługa księgowa firm. Trójmiasto nie jest jedynym miejscem, w którym działają nasi klienci, świadczymy również usługi dla spółek prawa handlowego oraz podmiotów gospodarczych, funkcjonujących na rynkach krajowych, unijnych i zagranicznych.

Dbałość o interesy klienta to naczelna zasada, którą przyjmujemy prowadząc biuro rachunkowe. Gdańsk jest miastem, w którym na opinię niezawodnych księgowych pracujemy już od dłuższego czasu. Robimy wszystko, by poziom usług, które świadczymy pozostawał niezmiennie wysoki. Firmy, które zdecydują się skorzystać z naszej oferty, zapewniają sobie fachową, terminową i rzetelną księgowość. Gwarantujemy pełną dyskrecję w zakresie udostępnianych nam w ramach współpracy informacji, a jeśli istnieje taka możliwość, zapewniamy pełną pomoc – nie tylko w dziedzinie księgowości.

Prowadząc nasze biuro rachunkowe wspieramy się pomocą zamieszkujących Trójmiasto radców prawnych, doradców finansowych i biegłych rewidentów. Biuro rachunkowe Back-up Gdańsk posiada licencję Ministra Finansów, dającą mu prawo usługowego prowadzenia księgowości. Ponadto na podstawie polisy zawartej z PZU S.A. nasze usługi są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Każdego klienta odwiedzającego nasze biuro rachunkowe w Trójmieście traktujemy indywidualnie, staramy się dopasować do jego oczekiwań i potrzeb. Jesteśmy jego opiekunem, a także doradcą. Dbamy o czas i pieniądze naszych klientów – taka powinna być dobra księgowość.

Biuro Rachunkowe Back-up

ul. Jana Matejki 11

80-283 Gdańsk-Wrzeszcz